Over ons

In het oosten gloort de nieuwe dag. Wat nu kan, hielden we gisteren niet voor mogelijk. En morgen wordt nog mooier. Full service optimism.

Digital is 24/7 met lichtsnelheid. Meer, groter, complexer. Door verbinding van dingen die er echt toe doen ontstaat waarde: connecting the dots. Met creativiteit en techniek. Zodat het ook beter wordt. En het verhaal overkomt.

Est Digital maakt superbruikbare, mooie en vooral zinvolle digitale oplossingen. Goede oplossingen, oplossingen die bijdragen. Aan nu en morgen.

 

Est Digital is part of ZIGT.

lees meer
Aad van Esschoten
Aad van Esschoten
Back-end Developer
aad@estdigital.nl
Beau van Essen
Beau van Essen
UX Designer
beau@estdigital.nl
Chris de Moor
Chris de Moor
Founder
chris@estdigital.nl
Désirée Battjes
Désirée Battjes
Founder & Strateeg
desiree@estdigital.nl
Johan Post
Johan Post
Designer & Front-end Developer
johan@estdigital.nl
Michiel Snijder
Michiel Snijder
Projectmanager
michiel@estdigital.nl
Niels Davids
Niels Davids
Back-end Developer
niels@estdigital.nl
Niels van der Vlist
Niels van der Vlist
Front-end Developer
nielsv@estdigital.nl
Noël Hoek
Noël Hoek
Projectmanager
noel@estdigital.nl
Okke Faber
Okke Faber
Content & UX
okke@estdigital.nl
Tom Grootjans
Tom Grootjans
Back-end Developer
tom@estdigital.nl
Zef Oudendorp
Zef Oudendorp
Back-end Developer
zef@estdigital.nl

Jobs